Makarony, Panierki, Ryż

Makarony, Panierki, Ryż

W tej kategorii mamy przyjemność zaprezentować różnego rodzaju makarony, a także panierki i ryż japoński. Proponujemy surowce pochodzące od sprawdzonych producentów, którzy dbają o wysoką jakość swoich wyrobów. Z dostępnymi tutaj produktami bez żadnych problemów stworzysz japońskie danie, które do tej pory udało Ci się spróbować tylko w restauracji bądź w czasie podróży.

Doskonale znamy się na produktach japońskich, dzięki czemu starannie selekcjonujemy pod względem jakości produkty, które następnie znajdują się na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Aktywne filtry

Makaron Somen Hosan 453g

Somen to rodzaj bardzo cienkiego makaronu japońskiego wykonanego z mąki pszennej. Przeważnie serwowany na zimno(choć niekoniecznie) z sosem Men Tsuyu i kostkami lodu, lub w sałatkach np. z wodorostami, owocami, krewetkami itp. W Japonii jest tak samo popularny jak makaron udon, czy soba.
Cena 11,70 zł
Więcej
W magazynie

Makaron cienki Udon Hosan453g

Makaron Udon w wersji cienkiej. Przeważnie serwowany na gorąco w wodnistym bulionie lub z sosem Men Tsuyu. Jest składnikiem setek odmian zup serwowanych w Japonii. Podawany również na zimno.
Cena 12,70 zł
Więcej
W magazynie